Agencija BBDO Zagreb pustila je u medijski eter drugi dio oglasne kampanje za Podravkine Lero sirupe pod nazivom “Koncentriraj se”.
Televizijski spotovi napravljeni su u suradnji s agencijom Luminus, a kreativni dio kampanje potpisuju Siniša Waldinger, Almir Okanović i Iva Mandić iz BBDO-a.
Voditeljica brenda Lero u Podravci je Danijela Pošta, a voditeljica projekta u BBDO-u Ivana Šeremet.
U radijskom i TV spotu pojavljuje se četvero poznatih hrvatskih glumaca koji su animiranim likovima Lero voća podarili svoje glasove.
Tako je Nataša Janjić udahnula život u lik naranče Anđe, Bojan Navojec ananasu Antiši, Adam Končić jabuci Japi i Đani Stipaničev limunu Šimunu.
Za glazbenu podlogu izabrana je skladba Đele Jusića “Dalmatinski Lero”. Treći dio oglasne kampanje za Lero koncentrirane sokove očekuje se u rujnu.