
Odlukom da se ulje iz Robnih rezervi prodaje za 120 dinara po litri vlada Srbije je praktički odobrila poskupljenje ulja. Još prije nekoliko dana predstavnici vlasti su najavili da će ulje iz državnih zaliha zadržati staru cijenu od 110 dinara, piše srbijanski Press.
Ministar trgovine u Vladi Srbije, Slobodan Milosavljević, objašnjava da će ulje biti skuplje od 110 dinara zbog troškova prijevoza i skladištenja, a ekonomisti upozoravaju da se ovakvim potezom neće srediti stanje na tržištu.
Ulje iz robnih rezervi na tržištu će se naći do kraja tjedna. Ono će biti posebno obilježeno i bit će dostupno u svim trgovinama. (Press)
































