VijestiZemljaOsječki Kandit u novi pogon uložio 10 milijuna eura

Osječki Kandit u novi pogon uložio 10 milijuna eura

kanditKandit iz Osijeka uskoro će otvoriti novi pogon u čiju je izgradnju uložio 10 milijuna eura. U novom pogonu, koji se prostire na oko 7.000 četvornih metara, godišnje će se proizvoditi oko 3.800 tona čokoladnih proizvoda.

Riječ je o najsuvremenijoj tvornici u kojoj će se između ostalog proizvoditi čokoladom preliveni pjenasti proizvodi, praline i žele proizvodi, kazao je tehnički direktor Kandita Zlatko Kaluđer. Dodao je kako će se prva grupa proizvoda u prodaji naći uskoro jer je probna proizvodnja u tijeku, te da će se novi pogon nazvan Kandit II otvoriti uskoro. U osječkom Kanditu, koji djeluju u sklopu tvrtke Kandit Premijer, zaposleno je 500 radnika. (H)

jatrgovac.hr
jatrgovac.hrhttps://jatrgovac.hr
Portal Ja TRGOVAC vodeća je online platforma za retail i FMCG industriju u Hrvatskoj te ključni izvor informacija za donositelje odluka. Kroz aktualne vijesti, ekskluzivne tržišne analize, trendove i novitete s tržišta, Ja TRGOVAC oblikuje industrijski dijalog i povezuje trgovce, proizvođače i distributere, pružajući im relevantne uvide za donošenje poslovnih odluka.

Najnovije objave

U Hrvatskom saboru predstavljena Strategija biogospodarstva Republike Hrvatske do 2035. godine

Državni tajnik u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i ribarstva Tugomir Majdak u Hrvatskom saboru predstavio Strategiju biogospodarstva Republike Hrvatske do 2035. godine, prvog nacionalnog strateškog...

izlog

Biti prvi je uvijek DOBRO

Od svog lansiranja 2016. godine, brend DOBRO gradi svoju priču korak po korak, kroz dosljednu kvalitetu, pažljivo birane sirovine i povjerenje koje svakodnevno dobiva...